Între timp, Troleibusen Transport EOOD şi-a făcut
site (sper că e al lor, pare în construcţie). Totodată, a apărut şi o
pagină de Facebook neoficială
Din 12.09.2016 s-a trecut la programul de circulaţie de toamnă/iarnă, care în zilele lucrătoare va fi:
Linia 1. Uceniceski Komplex - Cart. Medkoveţ:
Plecări de la Uceniceski Komplex: 6:20, 7:30, 8:40, 10:00, 11:00, 12:00, 13:20
Plecări de la Medkoveţ: 6:50, 8:10, 9:10, 10:30, 11:30, 12:30, 13:50
Linia 4. Cart. Dăbnika/Bloc 26 - Bloc 6 - Himko:
Plecări de la Bloc 26: 4:55, 5:30, 6:00, 6:30, 7:00, 7:30,9:00, 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00
Plecări de la Himko: 5:25, 6:00, 6:30, 7:00, 7:30/circulă prelungit la Uceniceski Komplex/, 8:00/circulă prelungit la Uceniceski Komplex/, 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30
Linia 4A. Cart. Dăbnika/Bloc 26 - Bloc 6 - Medkoveţ:
Plecări de la Bloc 26: 4:20, 5:15, 5:45, 6:15, 6:50, 7:10, 7:45, 8:15, 8:45, 10:15, 11:15, 11:40, 12:20, 15:15, 15:45, 16:15, 16:50, 17:20, 17:45, 19:10, 19:20, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30
Plecări de la Medkoveţ: 4:50, 5:45, 6:15, 6:45, 7:20, 7:50, 8:15, 8:45, 10:45, 11:45, 12:10, 12:50, 15:45, 16:15, 16:45, 17:20, 17:50, 18:15, 19:40, 19:50, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30, 23:00
Linia 41. Uceniceski Komplex - Bloc 26 - Bloc 6 - Cart. Medkoveţ:
Plecări de la Uceniceski Komplex: 6:05, 6:35, 7:15, 7:55/circulă la Himko/, 8:25/circulă la Himko/, 9:10, 9:40, 10:40, 11:45, 12:05, 12:40, 13:05, 13:15, 14:10, 14:40, 15:55/circulă la Himko/, 16:35, 17:05, 18:10, 18:40, 19:40, 20:10
Plecări de la Medkoveţ: 6:40, 7:10, 7:50, 8:30, 9:00, 9:45, 10:15, 11:15, 12:20, 12:40, 13:15, 13:40, 13:50, 14:15, 14:45, 15:15, 16:30, 17:10, 17:40, 18:45, 19:15, 20:15, 20:45
Linia 17. Cart. Dăbnika/Bloc26 - Bloc 40 - Himko:
Plecări de la Bloc 26: 5:20, 5:40, 6:00, 6:20, 6:40, 7:00, 7:20, 7:40, 8:00, 8:20, 8:40, 9:00, 9:50, 10:10, 10:30, 10:50, 11:10, 11:30, 11:50, 12:10, 12:30, 12:50, 13:10, 13:30, 13:50, 14:10, 14:30, 14:50, 15:10, 15:30, 15:50, 16:30, 17:05, 17:20, 17:40, 18:00, 18:20, 18:40, 19:00, 19:20, 19:40, 20:00
Plecări de la Himko: 5:50, 6:10, 6:30, 6:50, 7:10, 7:30, 7:50, 8:10, 8:30, 8:50, 9:10, 9:30, 10:20, 10:40, 11:00, 11:20, 11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00, 13:20, 13:40, 14:00, 14:20, 14:40, 15:00, 15:20, 15:40, 16:00, 16:20, 17:00, 17:30, 17:50, 18:10, 18:30, 18:50, 19:10, 19:30, 19:50, 20:10, 20:30
Linia de autobuz 17A. Himko - Cimitirul Nou
Plecări de la Cimitirul Nou: 8:00, 8:25, 8:50, 9:20, 9:45, 10:15, 10:50, 11:15, 11:50, 12:15, 12:50, 13:30/circulă la Bloc 26/
Plecare de la Bloc 26 (prima cursă): 7:30
Plecări de la Himko:
8:10, 8:35, 9:00, 9:30, 9:55, 10:25, 11:00, 11:25, 12:00, 12:25, 13:00